Pre-loader

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Karavan sektörünün yenilikçi ve akademik üyesi KSK Mobil Karavan

2014 yılından beri araç üstü ekipman imalatı yapan ekibimiz bünyesinde bulunan Makine Otomotiv ve Mekatronik Mühendislerimiz, işinde uzman ve üretim proseslerine hakim ve müşterilermize hizmet için hazırdır. Saraykent sanayi bölgesinde bulunan arge/imalat alanımızda çekme karavan, moto karavan, alkoven karavan, semi entegre imalatı konusunda her geçen gün sizler için daima en iyi imalatı yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Hayallerinizi bizimle gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Hayallerini gerçekleştirme yolunda size yardımcı olmaya, en güzel çözümleri, en uygun fiyatta sizlere sunmak en büyük gayemizdir. Sizleri memnun edecek çözümler sunacağımıza inancımız tamdır.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz kapsamında bizlere günün her zamanı kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Karavan Tadilat, Tamirat ve Montaj

Karavanınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü, tamirat işlemlerinde teknik ekibimiz ile beraber uygun çözümler ile destek sunuyoruz.

Hedefimiz karavan sektöründe sizler için dünya standartlarında yenilikçi ürünleri ortaya koymak, kaliteli uygun fiyat ile müşterilerimize aktarmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

KSK Karavandan teslim aldığım çekme karavan ile neredeyse tüm türkiyeyi dolaştım. Her şeyi ile gayet güzel teknik bir aksaklık yaşamadan gezimizi tamamladık. Teknik tüm sorularımıza cevap bulabildik ve yardımcı oldular. Her şey için teşekkür ederim...

Yusuf Yalmancı
Kosgep Danışmanı

Teslim aldığım alkoven tipi karavan ile hoşça vakit geçiriyoruz. Çanakkale ve benzeri illerde seyahatlarimiz oldu. Karşılaştığımız sorunlara her türlü teknik desteğe ulaşabildik. KSK Karavan ekibi Bolu/Mudurnu ilçesinde ziyaretimize geldiler. Güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren arkadaşlar..

İsmail Sayın
Çifçi Sahibi

KSK Mobilden moto karavan satın aldık. Emekliliğimizi yaşıyoruz. Destekler için teşekkür ederiz...

Ali Arıkan
Emekli Sanayici

20+

Memnun Müşterilerimiz

20+

Karavan Projeleri

20+

Kendi Karavanını Tasarla

20+

Muhteşem Çözümler

Profesyonel Takım Arkadaşlarımız
Serkan AKIN
Üretim Müdürü

Makina Mühendisi & Elektrik Teknikeri

Abdulkerim Çengeloğlu
İş Geliştirme Müdürü

Mekatronik Mühendisi

Kamuran Pulat
Tasarım ve Proje Müdürü

Otomotiv Mühendisi